ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce UEFA EURO U21 Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

zit - loga

Konkursy dla obszaru ZIT KOF - wydłużenie terminu naborów

20-05-2016
Konkursy dla obszaru ZIT KOF - wydłużenie terminu naborów

Spotkanie robocze Komitetu Sterującego ZIT KOF

20-05-2016
Dziś odbędzie się drugie w tym roku, robocze spotkanie Komitetu Sterującego Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego, przygotowane przez Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi Biuro ZIT.

17-05-2016
Urząd Miasta Kielce, Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w ramach projektu "Organizacja i funkcjonowanie Biura Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego"...

02-05-2016
Zaproszenie do składania ofert na opracowanie szaty graficznej, skład oraz druk broszur informacyjnych nt. ZIT KOF i Strategii ZIT KOF

26-04-2016
Urząd Miasta Kielce, Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych zaprasza do składania ofert na wynajem sali konferencyjnej wraz z usługą gastronomiczną na spotkania Komitetu Sterującego i Rady Programowej..

Spotkanie robocze ZIT

19-04-2016
W dniu 18 kwietnia w siedzibie Wydziału Zarządzania Funduszami Europejskimi, Biuro ZIT, odbyło się robocze spotkanie z Koordynatorami Gminnymi ZIT.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

08-04-2016
Informujemy, że trwają przygotowania do III edycji akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Projekty Pozakonkursowe ZIT

07-04-2016
Informujemy, że została podjęta Uchwała Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Nr 1268/16 z dnia 17 marca 2016 r. w sprawie przyjęcia Wykazu Projektów Zidentyfikowanych
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok