ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

zit - loga

Ogłoszenie o konkursie w ramach ZIT

18-07-2016
Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego ogłasza w ramach instrumentu Zintegrowane Inwestycje Terytorialne konkurs

Prezentacja Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

14-07-2016
Informujemy, że została opracowana i wykonana broszura informacyjna prezentująca Zintegrowane Inwestycje Terytorialne Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego oraz pokrótce opisująca każdego z partnerów porozumienia ZIT KOF.

Kolejne Pre-umowy w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

11-07-2016
W dniu 5 lipca br. Wójt Gminy Zagnańsk podpisał z Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego cztery pre-umowy dotyczące projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanych w formule ZIT, w trybie pozakonkursowym.

Rozwój instytucjonalny partnerstwa Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

23-06-2016
W dniach 21 - 22 czerwca br. Gmina Kielce, zrealizowała szkolenie poświęcone rozwojowi instytucjonalnemu partnerstwa Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego.

Kolejne Pre-umowy w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

17-06-2016
W dniu dzisiejszym odbędzie się uroczyste podpisanie kolejnych Pre-umów dla projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Pierwsze Pre-umowy w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

03-06-2016
Dziś odbędzie się uroczyste podpisanie pierwszych Pre-umów dla projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanych w formule Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, w trybie pozakonkursowym.

Przesunięcie terminu ogłoszenia konkursów dla ZIT oś 10 RPOWŚ 2014-2020

01-06-2016
Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy zostaje przesunięty termin ogłoszenia konkursów na realizację projektów dedykowanych ZIT...

Konkursy dla obszaru ZIT KOF - wydłużenie terminu naborów