ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce UEFA EURO U21 Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

zit - loga

Szkolenie z zakresu „System i zasady realizacji projektów w perspektywie finansowej 2014-2020”

30-09-2016
W dniach 27 - 29 września br. Gmina Kielce, zrealizowała szkolenie poświęcone zasadą realizacji projektów w perspektywie finansowej 2014-2020.

Termin składania wniosków na konkursy zostaje przedłużony

30-09-2016
Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach – Instytucja Pośrednicząca RPO WŚ informuje o dokonaniu zmiany Regulaminu w konkursie nr RPSW

Zaproszenia do składania ofert na sprzedaż wraz z dostawą materiałów biurowych

26-09-2016
Zaproszenia do składania ofert na sprzedaż wraz z dostawą materiałów biurowych. Oferty przygotowane na formularzu ofertowym należy składać osobiście w siedzibie zamawiającego.

Kolejne spotkanie Rady Programowej ZIT KOF

12-09-2016
Kolejne spotkanie Rady Programowej Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego.

Pozytywnie ocenione projekty w ramach Poddziałania 8.1.2 dla obszaru ZIT

02-09-2016
Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego ogłasza listę pozytywnie ocenionych projektów...

Cykliczne spotkania z Koordynatorami ZIT Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

01-09-2016
31 sierpnia w siedzibie Biura Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych odbyło się spotkanie robocze z Koordynatorami Gminnymi ZIT. Głównymi tematami było monitorowanie i aktualizacja Strategii ZIT KOF.

Konkursy dla obszaru ZIT KOF

26-08-2016

Spotkanie w sprawie kolejnych konkursów ZIT KOF

26-08-2016
Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach organizuje spotkanie informacyjne w związku z ogłaszanymi konkursami na realizację projektów dotyczących Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w ramach RPO WŚ na lata 2014-2020.
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok
Budżet Obywatelski

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym