ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Akcja Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

zit - loga

Doradztwo eksperckie dla gmin KOF

31-05-2017

W dniach 16  i 17 maja br. w siedzibie Wydziału Zarządzania Funduszami Europejskimi, Biura Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych odbyły się spotkania przedstawicieli gmin wchodzących w skład Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego z ekspertem świadczącym usługi doradcze z dziedziny: zrównoważona mobilność miejska – budowa ścieżek rowerowych. Ekspert na zlecenie Biura ZIT przeprowadził łącznie 12 godzin  doradztwa na rzecz beneficjentów, których projekty znajdują się w Wykazie Projektów Zidentyfikowanych przez Instytucję Zarządzającą  Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego w ramach trybu pozakonkursowego. Z usług doradczych skorzystało 18 osób.

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym