ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce UEFA EURO U21 Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych

Oświadczenie do pobrania (wydrukowania i wypełnienia)

Oświadczenie  o wartości sprzedaży napojów alkoholowych (PDF)

Kalkulator opłat za zezwolenia alkoholowe

Po dokonaniu obliczeń prosimy o przesłanie na adres mailowy:   lub  na adres:    dokonanych wyliczeń, albo o kontakt osobisty w Wydziale Spraw Obywatelskich i Działalności Gospodarczej (Rynek 1, pokój 141) celem potwierdzenia poprawności naliczonej opłaty.

Wydział Spraw Obywatelskich i Działalności Gospodarczej przypomina przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż alkoholu w roku 2016 o obowiązku złożenia do 31 stycznia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku poprzednim oraz o wniesieniu opłaty za korzystanie z zezwoleń. Wypełniony formularz należy składać w pokoju nr 141 w budynku Urzędu Miasta Kielce przy pl. Rynek 1 lub wysłać drogą pocztową na adres: 25-303 Kielce, pl. Rynek 1 Wydział Spraw Obywatelskich i Działalności Gospodarczej. Należy pamiętać, aby do złożonego oświadczenia dołączyć wydruki z kas fiskalnych lub systemów komputerowych potwierdzające podawane wartości sprzedaży.

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym