ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce UEFA EURO U21 Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Nowa nocna linia autobusowa

20-03-2017

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

Ponad 700 osób wzięło udział w ankiecie  opracowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach. Badanie dotyczyło utworzenia nowej nocnej linii autobusowej.  Do niedzieli 19 marca wszyscy zainteresowani mogli głosować przez stronę internetową Idea Kielce na najbardziej odpowiadający ich potrzebom wariant. Dwoma głosami przewagi wygrała propozycja, w której autobus miejski będzie kursował głównymi ulicami miasta od Bukówki przez centrum w kierunku osiedla Kochanowskiego.  Planowane kursy będą rozpoczynały się około godziny 23.30, a kończyły około godziny 5 rano. Częstotliwość, z jaką będzie jeździła nowa linia będzie uzależniona od ilości osób korzystających z przejazdów autobusu. Wstępnie Zarząd Transportu Miejskiego planuje uruchomić kurs raz na godzinę. Mieszkańcy miasta będą mogli korzystać z  nowej linii N2 już na początku kwietnia.

Mapę dotyczącą przejazdów nowej linii autobusowej można znaleźć na stronie wypowiedzsie.kielce.eu

Budżet Obywatelski
Serwisy mapowe

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym