ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!

13-07-2017

Jeśli już teraz szukacie pomysłów na wakacje, warto pamiętać o odbywającym się w sierpniu w Kielcach Wakacyjnym Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART! organizowanym przez Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”. Organizatorzy informują o programie trzeciej edycji imprezy i  zachęcają do uczestniczenia w wydarzeniach. Festiwal odbywać się będzie przez trzy weekendy sierpnia (12-13.08, 19-20.08, 26-27.08), oferując najciekawsze spektakle i inicjatywy artystyczne z całej Polski. To propozycje idealne dla tych, którzy sierpniowe weekendy będą spędzać w mieście, ale też dla goszczących w regionie turystów.

W tym roku motywem przewodnim Hurra! ART! są wzajemne relacje. Będzie więc o bliskości, rodzinie i przyjaźni, potrzebie zrozumienia.To propozycje familijne, na które organizatorzy zapraszają całe rodziny, oferując nie tylko odkrywanie teatru, ale też przestrzeń do wspólnych rozmów i zabaw. Co ważne - i odróżniające tegoroczny festiwal od poprzednich edycji  - przygotowane zostały też wydarzenia adresowane specjalnie dla młodzieży, stąd nazwa imprezy została poszerzona.

Podczas festiwalu można będzie zobaczyć dostrzegane i nagradzane w kraju przedstawienia m.in. Wrocławskiego Teatru Lalek, Teatru Lalek Guliwer, Grupy Coincidentia, gdańskiego Teatru Miniatura czy Teatru Atrofi. Jak zawsze nie zabraknie pokazów filmów krótkometrażowych dla młodych widzów z uznanego Lubelskiego Festiwalu Filmowego, cyklu inscenizowanych czytań sztuk oraz licznych warsztatów i innych atrakcji.

Hurra! ART! to solidna porcja wartościowej rozrywki i odkrywczych spotkań ze sztuką, stworzonych z myślą o pułapkach nudy w długie, letnie tygodnie. Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” zachęca do wspólnej kreatywnej zabawy, która pomaga poznawać świat, rozbudzać wyobraźnię i zainteresowania.

Bilety na spektakle prezentowane w ramach festiwalu będą w specjalnych, promocyjnych cenach, a na wiele atrakcji wstęp będzie zupełnie bezpłatny.

Szczegóły programu są już dostępne na stronie www.teatrkubus.pl

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571