ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Lista zadań zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego

14-05-2018

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

Znana jest już lista zadań zgłoszonych w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego miasta Kielce. Lista jest dostępna na platformie Idea Kielce. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy zadanie jest zgodne z Regulaminem Budżetu Obywatelskiego. Dodatkowo zweryfikowany będzie koszt całej inwestycji, który został podany w formularzu. Jeżeli formularz zgłoszeniowy będzie zawierał błędy lub braki wówczas pracownicy Urzędu skontaktują się z autorem projektu w celu jego poprawienia. Na podstawie wyników weryfikacji powstaną listy zadań dopuszczonych do głosowania oraz zadań odrzuconych. Jeżeli projekt znajdzie się na liście zadań dopuszczonych oznacza to, że został zakwalifikowany do kolejnego etapu procedury Budżetu Obywatelskiego, zostanie nadany mu unikalny identyfikator, który zostanie umieszczony na karcie do głosowania. Publikacja listy projektów dopuszczonych do głosowania i listy zadań odrzuconych nastąpi do 13 września  br. Głosowanie nad zadaniami dopuszczonymi do realizacji odbywać się będzie od piątku 14 września do poniedziałku 1 października. Ostateczną ich listę poznamy do 10 października br.

Sportowy Turniej Miast i Gmin
Nieodpłatna Pomoc Prawna