ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

MZD szykuje się na remonty ulic

08-08-2018

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

To ważna informacja dla wszystkich użytkowników kieleckich ulic. Część z nich już jest lub będzie w najbliższym czasie remontowana. Miejski Zarząd Dróg uzyskał na ten cel  kwotę 1 mln złotych. Remonty będą polegały z grubsza biorąc na wymianie nakładki bitumicznej. Wyremontowany został fragment ulicy Batorego, czekają inne, w tym ulice: Kwasa oraz Turystyczna na odcinku od Warszawskiej do Marszałkowskiej.

Najbardziej zaawansowane prace zauważyć można na ulicy Panoramicznej. Tu demontowane są stare chodniki, pojawiły się nowe obsadzenia krawężników i niedługo zebrana zostanie stara warstwa asfaltu. Równolegle prowadzone będą remonty na tych odcinkach ulic, na które miasto otrzymało rządowe dofinansowanie. Chodzi m.in. o ulicę Grunwaldzką (na wysokości szpitala), Radiową, Kościuszki i Prezydenta Kaczorowskiego.

Zgodnie z planem, wszystkie remonty powinny zakończyć się najpóźniej w połowie grudnia br.

Lato w Mieście
Nieodpłatna Pomoc Prawna