ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Konkurs "Twój startup w Targach Kielce" - Targi MSPO

09-08-2018

Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce (COI Kielce) rozpoczyna nabór na  najważniejsze w Polsce targi przemysłu obronnego MSPO odbywające się corocznie w Kielcach. Do konkursu „Twój startup w Targach Kielce” mogą przystąpić wszystkie osoby pełnoletnie zamieszkałe na terenie województwa świętokrzyskiego, które posiadają ciekawy projekt biznesowy i poszukują partnerów biznesowych do zrealizowania go.  Nagrodą jest możliwość wystawienia się na wybranych wydarzeniach targowych na samodzielnym stoisku (lub stoisku dzielonym z innym startupem) bez ponoszenia kosztów wynajmu powietrzni targowej.

Aby wziąć udział w targach MSPO w dniach 4-7 września b.r. jako pełnoprawny wystawca,  należy złożyć formularz zgłoszeniowy w terminie do 15 sierpnia:

w formie skanu na adres:
coi@um.kielce.pl

w formie oryginału drogą pocztową lub osobiście na adres:
Centrum Obsługi Inwestora, Urząd Miasta Kielce
Strycharska 6, 25-659 Kielce, pok. 706,

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie: http://www.invest.kielce.pl/stoisko-w-targach-kielce-2018-5

Do konkursu można zgłaszać najróżniejsze pomysły, które wpisują się w szeroko rozumianą tematykę obronną. Na targach istnieje możliwość pozyskania współpracowników, kontrahentów, klientów i ciekawych partnerów, którzy pomogą rozwinąć pomysł na biznes lub skomercjalizować produkt. Nasze doświadczenia pokazują, iż udział w targach zawsze przynosi ciekawe doświadczenia i inspiruje do działania. Na stoisku dla startupów prezentowane są pomysły o różnym stopniu gotowości, a zespół COI Kielce stara się maksymalnie uprościć procedury. Wspieramy startupy zarówno podczas targów, jak i podczas dalszej współpracy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o telefon: 41 36 76 557 lub mail: coi@um.kielce.pl.

Lato w Mieście
Nieodpłatna Pomoc Prawna