ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Kielce oddały hołd Ofiarom terroryzmu

11-09-2018

W Kielcach, w 17. rocznicę ataków na wieże World Trade Center odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary zamachów terrorystycznych. Został też oddany hołd tym którzy polegli w Nowym Jorku spiesząc na ratunek. W obchodach przed pomnikiem "Homo Homini" wzięli udział parlamentarzyści, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, służby mundurowe. Przybył także Konsul USA ds. polityczno-ekonomicznych w Krakowie. Wspólną modlitwę w intencji ofiar ataków terrorystycznych na świecie oraz tych, którzy stracili życie śpiesząc na ratunek odmówił kapelan Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Delegacje Konsulatu USA, władz rządowych  i samorządowych, służb mundurowych oraz wielu innych uczestniczących w obchodach, złożyły wieńce i wiązanki kwiatów pod pomnikiem Homo Homini.

Nieodpłatna Pomoc Prawna