Kielce ponownie w Dzień Dobry TVN

10-07-2019

Kielce, jako  miasto, które warto odwiedzić, będą prezentowane w programie Dzień Dobry TVN. Prezydent Bogdan Wenta uczestniczył dziś w nagraniu wizytówki Miasta. Odpowiadając na pytanie producentki audycji - „Dlaczego warto przyjechać do Kielc ?”, podkreślił, że nasze miasto jest doskonałym miejscem do spędzania czasu.

Wspomniał o wyjątkowych atutach, takimi jak pięć rezerwatów przyrody w granicach miasta, zabytkach, możliwościach uprawiania rozmaitych sportów oraz tym, że Kielce leżą na trasie najdłuższego szlaku rowerowego w Polsce - Green Velo. Szlak wiedzie przez pięć województw wschodniej Polski: warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie.

Zapraszając do stolicy regionu prezydent Kielc zwrócił także uwagę na bardzo dobre restauracje oraz bazę noclegową do dyspozycji przyjezdnych.

Lato w Mieście 2019