Kontrast
Czcionka
English

ePUAP Facebook RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urzad Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

winieta

Internetowa Telewizja Kielce

Wyszukiwarka

Subskrypcja

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Aktualności

Spotkanie z przedstawicielami koncernu NSK

09-10-2019

Jak wspierać biznes działający w Kielcach? Jak stworzyć atrakcyjne warunki dla inwestorów? To pytania, na które najłatwiej odpowiedzieć wchodząc w dialog z przedsiębiorstwami działającymi w Kielcach. Dzisiaj  odbyło się spotkanie Danuty Papaj, Zastępcy Prezydenta Miasta Kielce z przedstawicielami NSK Bearings Polska S.A., którego tematem przewodnim była możliwość szerokiej współpracy. W spotkaniu wziął udział Hiroki Nukui, Administration Manager NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o. oraz Renata Bałakier, Asystentka Zarządu NSK Bearings Polska S.A.

 

Jednym z zadań sektora publicznego jest kreowanie takich warunków do życia i pracy, żeby ludzie chcieli zostać w mieście jak najdłużej oraz mieć możliwość podjęcia ciekawej i wyspecjalizowanej pracy. Od dłuższego czasu Miasto Kielce stara się tworzyć ekosystem wsparcia dla firm, które poprzez swoje działania, innowacje i inwestycje, poprawiają również poziom życia mieszkańców. Dlatego doceniamy starania firm działających w Kielcach, które wychodzą poza rolę pracodawcy i dają coś więcej, bo dla mieszkańców, młodzieży, potencjalnych pracowników równie istotna jest dobra jakość życia, przyjazne otoczenie, rozrywka, jak i czyste środowisko.

 

NSK to jeden z wiodących na świecie producentów łożysk tocznych oraz rozwiązań w zakresie techniki liniowej i układów kierowniczych, firma z ponad 100-letnią tradycją. Japoński koncern jest liderem w tej branży na Świecie. Równocześnie to jeden z największych pracodawców w Kielcach. Działający w mieście oddział NSK Bearings Polska S.A. kontynuuje tradycje Fabryki Łożysk Tocznych, która zajmowała się produkcją łożysk tocznych i świec zapłonowych dla przemysłu samochodowego.

 

Branża motoryzacyjna rozwija się bardzo szybko, nowi pracownicy są poszukiwani i doceniani, gdyż dobra koniunktura gospodarcza w branży, zarówno w kraju, jak i za granicą, przekłada się na rekordowy przyrost liczby nowych miejsc pracy. NSK Bearings jest jednym z ciekawszych pracodawców na kieleckim rynku, oferującym możliwości pracy w międzynarodowym środowisku oraz na różnych stanowiskach, także tych związanych z działalnością badawczo-rozwojową.

 

Nowym Prezesem Zarządu NSK Bearings w Kielcach jest Andrzej Gajdziński, który piastuje również funkcję Zastępcy Dyrektora procesów produkcyjnych w Europie oraz Dyrektora Zakładu NSK Steering System Poland.

lista aktualności
Moje ciepło - nasze powietrze
ANKIETA
Idea Kielce
Idea Kielce
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji
Wycinka drzew i krzewów
Wycinka drzew i krzewów
Program usuwania i unieszkodliwiania z terenu Miasta Kielce wyrobów zawierających azbest
Program usuwania azbestu
Energia
Energia
Karta Dużej Rodziny
Karta Dużej Rodziny
Nowelizacja Prawa o Stowarzyszeniach
Prawo o Stowarzyszeniach - Nowelizacja
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Odpady komunalne
Odpady komunalne
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
SIPWŚ
Organizacje Pozarządowe
Organizacje Pozarządowe
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Urząd Miasta Kielce Kontakt
Rynek 1
25-303 Kielce

ul. Strycharska 6

25-659 Kielce

ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce

Bezpłatna infolinia: tel. 800 166 726    Biuro Obsługi Interesanta: tel. 41 3676099, 41 3676509

Email:    ||      ||  

 

 

Centrum Obsługi Inwestora (Investor Assistance Centre)

Adres skrytki Urzędu Miasta Kielce na platformie ePUAP  /g94m13lgvz/skrytka Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571