Internetowa Telewizja Kielce - ITV

W weekend pojedzie więcej autobusów na cmentarze

Zobacz również:

Jesienny spacer do źródła Silnicy
Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy tym razem online
(2020-10-21)
Zieleń miejska pomoże zadbać o nagrobki
Kielce jesienne
(2020-10-16)
Konferencja prasowa Prezydenta Miasta Kielce ws. miejskiego programu leczenia niepłodności metodą in vitro
(2020-10-16)
Obradowała Rada Miasta Kielce - ITV Kielce
(2020-10-15)
Życzenia dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej
(2020-10-14)
Kielczanie zdecydowali. Znamy wyniki Budżetu Obywatelskiego 2021
(2020-10-13)

autobus ztm Fot. ZTM

Bilet okresowy można anulować zdalnie

20-10-2020
W związku z przedłużeniem obowiązywania na obszarze Kielc i powiatu czerwonej strefy i zaostrzeniu restrykcji sanitarnych, w tym wprowadzeniu nauki zdalnej dla uczniów oraz studentów jak również pracy zdalnej, Zarząd Transportu Miejskiego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów udostępnił możliwość zdalnego anulowania biletu okresowego.

Zgodnie z Regulaminem określającym warunki obsługi podróżnych(…) jeżeli z przyczyn niezależnych od pasażera nie może on korzystać z elektronicznego imiennego biletu okresowego przez okres co najmniej 7 dni to może otrzymać zwrot części uiszczonej za bilet ceny (do rozliczenia będzie przyjmowana cena biletu obowiązującego na okres, w którym pasażer korzystał z biletu).

Zwrotu biletu można dokonać drogą elektroniczną przesyłając do Zarządu Transportu Miejskiego podpisany wniosek.

Ważne!
Po rozpatrzeniu wniosku anulowany zostaje bilet wraz z wydaną kartą, która zostaje przeniesiona na tzw. ,,czarną listę”. W przypadku chęci zakupienia ponownie biletu okresowego lub doładowania portmonetki niezbędna będzie wizyta w punkcie obsługi w celu ponownego aktywowania karty (przyłożenia jej fizycznie do czytnika).

Wypełniony i podpisany wniosek należy przesłać mailowo: zwroty@ztm.kielce.pl

Zwrotu biletu nadal można dokonać w punktach stacjonarnych ZTM. Wówczas karta nie jest przenoszona na tzw. ,,czarną listę” i w przypadku chęci zakupienia ponownie biletu okresowego lub doładowania portmonetki nie ma konieczności ponownej wizyty w punkcie ZTM.

Punkty obsługi pasażera:

Punkt Obsługi Pasażera przy ulicy Głowackiego 4 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00
    Punkt Informacyjny przy ulicy Żytniej jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00 - 20:30 w soboty od 08:00 - 15:30
    Punkt Sprzedaży Biletów przy ulicy Czarnowskiej 12 (Dworzec Autobusowy - przed wejściem do tunelu „A”) jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 20:30 w soboty od 08:00 - 15:30
    Punkty Sprzedaży Biletów na minidworcach Ślichowice i Świętokrzyskie do odwołania nieczynne.