ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Legenda holenderskiego futbolu w Kielcach

10-08-2018
Podczas odbywających się w Kielcach Młodzieżowych Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej na trybunach można nie tylko spotkać największe gwiazdy światowej piłki ręcznej, ale też kibicować ramię w ramię z legendą piłki nożnej!

Rozpoczyna się Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!

10-08-2018
Już w weekend startuje IV Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!

"Legionów droga do Niepodległej" nowa wystawa w OMPiO w Kielcach

10-08-2018
"Legionów droga do Niepodległej" to tytuł plenerowej, edukacyjnej wystawy fotografii oraz materiałów źródłowych, którą możemy oglądać na Wzgórzu Zamkowym, w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach.

Zmiany w trasach autobusów

10-08-2018
Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach w związku z planowanymi pracami drogowymi oraz zamknięciem dla ruchu ul. Skrzetlewskiej informuje, że w dniu 12 sierpnia br. (niedziela) autobusy komunikacji miejskiej...

Zamknięcie ul. Skrzetlewskiej

10-08-2018
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 12.08.2018 r. (niedziela) zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ulica Skrzetlewska na wysokości skrzyżowania z ul. Tartaczną.

Konkurs "Twój startup w Targach Kielce" - Targi MSPO

09-08-2018
Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce (COI Kielce) rozpoczyna nabór na najważniejsze w Polsce targi przemysłu obronnego MSPO odbywające się corocznie w Kielcach.

Dobre oceny dla Kielc po rozpoczęciu Mistrzostw Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej

08-08-2018
Prezydent Kielc Wojciech Lubawski spotkał się dziś w ratuszu z przedstawicielami Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF).

„Wakacje z Futbolem” - podium zdobyte

08-08-2018
Zakończyła się dziewiętnasta edycja „Wakacji z Futbolem” 2018 im. Adama Gołąba. Na przełomie lipca i sierpnia młodzi piłkarze rywalizowali między sobą na boisku orlika Szkoły Podstawowej nr 27 przy ulicy Marszałkowskiej.
Lato w Mieście
Nieodpłatna Pomoc Prawna