ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

THE VOICES w Zameczku

14-12-2018
Dom Kultury „Zameczek” (ul. Słowackiego 23) zaprasza dziś o godz. 18.00 na koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu chóru THE VOICES. Impreza odbędzie się w ramach cyklu „Artystyczne wieczory z Zameczkiem” .

37. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

13-12-2018
Dziś mija 37. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Rano uczestnicy uroczystości upamiętniających wydarzenia sprzed 37 lat złożyli kwiaty pod tablicą

Deklaracje współpracy podpisały kieleckie i winnickie szkoły

13-12-2018
Delegacja dyrektorów szkół z Winnicy na Ukrainie gości w Kielcach. Podpisali deklarację współpracy z wybranymi kieleckimi placówkami.

13-12-2018
Informujemy, że z dniem 30 listopada 2018 roku wygasła umowa z Panem Piotrem Natkańcem dotycząca promowania Miasta Kielce oraz Urzędu Miasta Kielce na portalach społecznościowych.

Malarstwo i fotografia na krótko zagościły w BWA

13-12-2018
Od kilku dni w przestrzeni kieleckiego Biura Wystaw Artystycznych jesteśmy świadkami kolejnej prezentacji prac autorstwa trzech artystów

Winter Wonderland Fair - jak obchodzą Święta w innych krajach?

13-12-2018
Już po raz siódmy SODMiDN w Kielcach organizuje warsztaty językowo kulturoznawcze pod nazwą Winter Wonderland Fair. Goście z Francji, Hiszpanii, Portugalii, Węgier, Niemiec oraz USA opowiedzą o zwyczajach dotyczących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Przyszłość KPT pod hasłem wielkich inwestycji

12-12-2018
Realizacja wielkich inwestycji i budowa programu inkubacyjnego - to plany Kieleckiego Parku Technologicznego na najbliższy czas. W tej chwili trwa proces przygotowania i realizacji 12 nowych zakładów produkcyjnych i centrum badawczo- rozwojowego.

"Stan wojenny na Wzgórzu Zamkowym"

12-12-2018
Ponad 220 uczniów kieleckich szkół w czwartek, 13 grudnia weźmie udział w żywych lekcjach historii poświęconych rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego, przygotowanych przez Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach.
  1  2  3  4  5  6  7  8
Nieodpłatna Pomoc Prawna