Śniadanie Wielkanocne dla bezdomnych, samotnych i ubogich

15-04-2019
Prezydent Miasta Kielce na uroczyste Śniadanie Wielkanocne dla osób bezdomnych, samotnych i ubogich. Spotkanie odbędzie się w Wielką Sobotę, w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Trwa licytacja pisanki prezydenckiej

15-04-2019
Prezydenci 15 największych miast w Polsce podjęli się wyzwania rzuconego przez stację RMF i razem z mieszkańcami zamienili strusie jaja w kolorowe, wielkanocne pisanki!

Od poniedziałku zmiany w organizacji ruchu na Rynku

10-04-2019
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że od dnia 15.04.2019 r. (poniedziałek) zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na Rynku oraz okolicznych ulicach.

Nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na rozwój rodzinnych ogrodów działkowych

15-04-2019
Prezydent Miasta Kielce ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej z przeznaczeniem na przedsięwzięcia służące rozwojowi rodzinnych ogrodów działkowych w Kielcach w roku 2019.

Koncert i projekcja filmu w ramach obchodów Roku Edelmana

15-04-2019
W ramach obchodów Roku Marka Edelmana Stowarzyszenie im. Jana Karskiego zaprasza na dwa wydarzenia, które odbędą się w Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu przy ulicy Planty 7 w Kielcach.

UWAGA zmiany w sieci połączeń komunikacyjnych

13-04-2019
Przypominamy, że od 13 kwietnia 2019 roku obowiązują zmiany w sieci połączeń komunikacyjnych.

List prezydenta Kielc do świętokrzyskich parlamentarzystów

12-04-2019
Prezydent Kielc Bogdan Wenta zwrócił się dziś do świętokrzyskich parlamentarzystów z prośbą o aktywne działanie i rozmowy z przedstawicielami rządu, o jak najszybsze zakończenie sporu doprowadzenie do porozumienia z nauczycielami.

VI Marsz Katyński

12-04-2019
VI Marsz Katyński odbył się dziś w Kielcach. Pochód, utworzony przez członków grup rekonstrukcyjnych oraz młodzież szkolną w historycznych mundurach polskich oficerów oraz pilnujących ich funkcjonariuszy NKWD, w milczeniu przeszedł ulicami Kielc