ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

"Koncertowe Lato z Zameczkiem"

15-06-2018
Już w niedzielę, 17 czerwca od godziny 16.00 zapraszamy wszystkich kielczan na Rynek. W ramach "Koncertowego Lata z Zameczkiem" zaprezentują się młodzi artyści...

Winnicki Chór Kameralny będzie koncertował w Kielcach

15-06-2018
Prezydent Kielc zaprasza na koncert Winnickiego Chóru Kameralnego. Już 16 czerwca br. (sobota) o godzinie 19:00 na kieleckim Rynku wysłuchać będzie można występu tego niezwykłego, składającego się z blisko 50 chórzystów, zespołu.

Festyn w Parku Miejskim

15-06-2018
Festyn z okazji Dnia Dziecka pod hasłem: Usłyszcie Nas! odbędzie się 17 czerwca br. w Parku Miejskim.

Nowe miejsca dla niepełnosprawnych

14-06-2018
Uroczystego otwarcia nowych inwestycji, zrealizowanych przez Miasto Kielce w ramach działań na rzecz osób niepełnosprawnych dokonano dziś w naszym mieście. Chodzi o pralnię i drukarnie oraz miejsca całodobowego pobytu przy środowiskowym domu samopomocy.

Bliżej budowy laboratoriów Głównego Urzędu Miar

14-06-2018
W dniu 8 czerwca ogłoszono konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego GUM w Kielcach. Zwycięzca otrzyma kontrakt na projektowanie całości obiektów.

"Kielce - miasto przyjazne seniorom" - impreza integracyjna

13-06-2018
"Kielce - miasto przyjazne seniorom" - impreza integracyjna pod takim hasłem odbyła się dziś w naszym mieście.

Organizacja nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Kielcach doceniona w raporcie NIK

13-06-2018
Kielce podano jako przykład dobrej praktyki w raporcie Najwyższej Izby Kontroli dotyczącym nieodpłatnej pomocy prawnej. Zauważono, że usługi te są tu promowane poprze filmy oraz broszury wydawane m.in. w klubach seniora.

Informacja dla przedsiębiorców

12-06-2018
Wydział Spraw Obywatelskich i Działalności Gospodarczej informuje, że w dniu dzisiejszym występują utrudnienia w dostępie do systemu CEIDG.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    10
Lato w Mieście