ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży "Hurra! ART!"

06-07-2018
Nie ma nudy w wakacje! - przekonuje od czterech lat Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach, a na potwierdzenie tych słów szykuje sierpień gorący od artystycznych atrakcji.

Lato w Teatrze i "Leśne ścieżki inspiracji"

06-07-2018
Już po raz szósty w Kielcach odbywają się wakacyjne warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży w ramach ogólnopolskiego programu "Lato w teatrze".

Umowy na dofinansowanie modernizacji oświetlenia ulicznego oraz budowę ścieżek rowerowych podpisane

05-07-2018
Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi informuje, że Zarząd Województwa Świętokrzyskiego, podpisał z Gminą Kielce umowę o dofinansowanie projektu pn.: Poprawa efektywności energetycznej Kielc poprzez modernizację oświetlenia ulicznego w gminie Kielce.

Kolejne nasadzenia w Dolinie Silnicy

05-07-2018
Ponad 1500 roślin ozdobnych zostanie zasadzonych podczas kolejnego etapu nasadzeń, zleconych przez Urząd Miasta Kielce.

75. rocznica śmierci gen. Władysława Sikorskiego

05-07-2018
4 lipca br. w Kielcach odbywały się uroczystości upamiętniające tragiczną śmierć generała Władysława Sikorskiego - Premiera Rządu RP, Naczelnego Wodza Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie.

72. rocznica pogromu kieleckiego

04-07-2018
Dziś w południe przedstawiciele władz miasta oraz władz państwowych, a także NSZZ "Solidarność" i Instytutu Pamięci Narodowej złożyli kwiaty pod tablicą poświęconą Ofiarom Pogromu.

„Scyzoryki wzdłuż Afryki” - ruszył II etap podróży

04-07-2018
3 lipca ruszył drugi etap wyprawy świętokrzyskiego podróżnika Jacka Słowaka dookoła Afryki. Projekt „Scyzoryki wzdłuż Afryki” realizowany jest przez ekipę Stowarzyszenia Salutem.

Kadzielnia coraz bardziej atrakcyjna turystycznie

04-07-2018
Trwają prace budowlane w dawnym kamieniołomie Kadzielnia, które pozwolą na uatrakcyjnienie istniejącej infrastruktury edukacyjno – turystycznej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9