ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Zbliża się finał projektu „Wczytuję Sztukę - warsztaty teatralne”

29-11-2018
„Wczytuję Sztukę - warsztaty teatralne” to projekt realizowany przez „Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, skierowany do szkół województwa świętokrzyskiego, obejmujący uczniów w wieku od 14 do 19 lat.

Cerkiew prawosławna na Ukrainie, Rosji i w Polsce

29-11-2018
Instytut Kultury Spotkania i Dialogu Stowarzyszenia im. Jana Karskiego zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Idee XXI wieku”.

Elektroniczna Orkiestra Laboratorium Dźwięku w Muzeum Laurensa Hammonda

28-11-2018
Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na koncert mikołajkowy w Muzeum Laurensa Hammonda, który odbędzie się 6 grudnia w sali im. Andrzeja Zielińskiego.

Prezydent Kielc powołał swoich pełnomocników

27-11-2018
Prezydent Kielc powołał swoich pełnomocników. Danuta Papaj jest pełnomocnikiem do spraw finansów, budżetu i przedsiębiorczości, Leszek Papaj - pełnomocnikiem ds. kontroli i reorganizacji UM, Paweł Gągorowski - do spraw prawnych i nadzoru właścicielskiego.

„Senior - kocham, lubię, szanuję, nie biję” - XII edycja "Białej wstążki" w Kielcach

26-11-2018
„Senior - kocham, lubię, szanuję, nie biję” to hasło tegorocznej edycji kampanii społecznej pn. "Biała wstążka". Zainaugurowano ją dziś w KCK.

Genetyczna kopia dębu "Bartek" w Ogrodzie Botanicznym

23-11-2018
Sadzonkę dębu szypułkowego, która jest wierną kopią genetyczną najsłynniejszego dębu w Polsce - Dębu Bartek, prezydent Kielc Bogdan Wenta posadził w Ogrodzie Botanicznym w Kielcach.

Naszym prawdziwym koalicjantem są mieszkańcy - wywiad z prezydentem Bogdanem Wentą

23-11-2018
W dniu zaprzysiężenia prezydenta Kielc Bogdana Wentę zapytaliśmy o działania na rzecz miasta, które są dla niego priorytetowe.Wskazał m.in. na oświatę, budżet, inwestycje, ale także politykę senioralną, kulturę, turystykę, promocję miasta i sport.

Kielce przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia

23-11-2018
Kielce powoli przygotowują się do okresu Świąt Bożego Narodzenia. Pierwsze oznaki już widać. W ścisłym centrum miasta na ulicznych latarniach montowane są świetlne elementy ozdobne.
  1  2  3  4  5  6  7  8
Nieodpłatna Pomoc Prawna