Drugi dzień egzaminu gimnazjalnego - posiedzene sztabu kryzysowego

11-04-2019
Dziś drugi dzień egzaminu gimnazjalnego. Uczniowie zmierzą się z zagadnieniami matematyczno – przyrodniczymi.

Prezydent Kielc włącza się w Wielkanocną Akcję RMF FM

11-04-2019
Z okazji świąt wielkanocnych radio RMF FM organizuje specjalną akcję charytatywną.

"Młodzieżowe Rozprawy o Europie”

11-04-2019
Prezydent Bogdan Wenta był dziś gościem spotkania z cyklu "Młodzieżowych Rozpraw o Europie” organizowanego przez Stowarzyszenie Rozprawy o Europie i I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach.

W Kielcach rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne

10-04-2019
Mimo trwającego strajku nauczycieli w Kielcach udało się skompletować komisje nadzorujące przebieg egzaminów gimnazjalnych i je rozpocząć.

Najważniejsze wyzwanie - egzamin gimnazjalny

09-04-2019
Kolejne posiedzenie sztabu kryzysowego, dotyczące sytuacji związanej z trwającym strajkiem nauczycieli, odbyło się dziś rano w ratuszu. Według raportów zebranych na godzinę 9.15 w Kielcach strajkuje 1022 nauczycieli, 301 nie uczestniczy w akcji.

Rusza nabór wniosków w programie usuwania i unieszkodliwiania azbestu

21-03-2019
Od najbliższego poniedziałku 25 marca w magistracie rusza nabór wniosków o odbiór od osób fizycznych lub demontaż azbestu w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych. Informacje dostępne są na stronie internetowej miasta.

Wstępna oferta szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych na rok szkolny 2019 -2020

01-02-2019
Zgodnie z deklaracją złożoną na spotkaniu z rodzicami przedstawiamy wstępną ofertę przygotowaną przez szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe prowadzone przez miasto Kielce.