wrzesień

Poznaliśmy laureatów nagrody „Nadzieje Kielc 2019”

30-09-2019
Po raz kolejny Miasto Kielce nagrodziło dziesięć młodych, wyjątkowo uzdolnionych osób. To laureaci nagrody „Nadzieje Kielc”, przyznawanej od 1996 r. uczniom kieleckich szkół ponadgimnazjalnych za ich wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury, sportu.

Koncert Doroty Miśkiewicz z projektem Piano.pl zakończył tegoroczny Memorial to Miles

30-09-2019
Weekendowe koncerty podczas festiwalu Memorial to Miles pokazały, że muzykę jazzową trudno jednoznacznie zaszufladkować. Kielecka publiczność wszystkim wykonawcom zgotowała owacje na stojąco.

Trzy kieleckie instytucje w Sektorowej Radzie ds. Kompetencji

30-09-2019
Rozpoczyna prace Rada Sektorowa ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej.

Dziś poznamy "Nadzieje Kielc"

30-09-2019
Po raz kolejny Miasto nagrodzi dziesięć młodych, wyjątkowo uzdolnionych osób. To laureaci nagrody „Nadzieje Kielc”, przyznawanej uczniom i absolwentom kieleckich szkół ponadgimnazjalnych za ich wybitne osiągnięcia.

Zakończyła się weryfikacja projektów zgłoszonych do Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego 2020

30-09-2019
Zgodnie z harmonogramem Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020, w dniach od 29 sierpnia do 26 września br. odbyła się weryfikacja merytoryczna projektów zgłoszonych w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego.

Miasto Kielce otrzymało dotację w konkursie „HUMAN SMART CITIES"

30-09-2019
Miasto Kielce otrzymało dotację w konkursie „HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”, organizowanym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Zbigniew Namysłowski Quintet zagrał podczas Memorial to Miles

28-09-2019
W piątkowy wieczór na scenie KCK wystąpił znakomity multiinstrumentalista Zbigniew Namysłowski. Koncert rozpoczął weekendową przygodę z festiwalem Memoriakl to Miles.

Inauguracja Roku Akademickiego ISP Andrago - Centrum

28-09-2019
W Centrum Kongresowym odbyła się inauguracja roku akademickiego Instytutu Studiów Podyplomowych Andrago – Centrum. W wydarzeniu wziął udział Marcin Różycki, z- ca prezydenta Kielc
1  2  3  4  5  6  7  8  9    24