ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Pokaż/ukryj kalendarz

Certyfikacja Urzędu Miasta Kielce w poprzednich latach

W ramach przeprowadzonego w dniach 16 – 17 września 2015 roku w Urzędzie Miasta Kielce auditu odnowienia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Urząd otrzymał certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 oraz certyfikat Systemu Zarządzania potwierdzający spełnienie Wymagań SPZK. Certyfikaty swym zakresem obejmują "Zarządzanie Urzędem Miasta, w zakresie realizacji i koordynacji zadań administracji publicznej wynikających z ustawy o samorządzie gminnym, w odniesieniu do aktualnej wersji Deklaracji Stosowania".

W ramach przeprowadzonego w dniach 29 lipca - 1 sierpnia 2014 roku w Urzędzie Miasta Kielce auditu odnowienia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Urząd otrzymał na kolejne trzy lata certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2007 i Wymagań SPZK.
Certyfikat swym zakresem obejmuje "Zarządzanie Urzędem Miasta, w zakresie realizacji i koordynacji zadań administracji publicznej wynikających z ustawy o samorządzie gminnym, w odniesieniu do aktualnej wersji Deklaracji Stosowania".

W ramach przeprowadzonego w dniach 3-5 sierpnia 2011 roku w Urzędzie Miasta Kielce auditu odnowienia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Urząd otrzymał na kolejne trzy lata certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2007 i Wymagań SPZK.

W ramach przeprowadzonego w Urzędzie Miasta Kielce auditu nadzoru Zintegrowanego Systemu Zarządzania Urząd poddał ocenie dostosowanie istniejącego Systemu Zarządzania Jakością do wymagań zawartych w nowej normie PN-EN ISO 9001:2009.

Ocena ta przebiegła pozytywnie i w dniu 04.08.2009 r. Urząd otrzymał certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2007 i Wymagań SPZK.
Certyfikat swym zakresem obejmuje „zarządzanie Urzędem Miasta, w zakresie realizacji i koordynacji zadań administracji publicznej wynikających z ustawy o samorządzie gminnym”.

W dniu 18 sierpnia 2008 r. Urząd Miast Kielce otrzymał Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2001, PN-ISO/IEC 27001:2007 i wymagań SPZK.
Certyfikat swym zakresem obejmuje „wykonywanie zadań administracji samorządowej służących umacnianiu poczucia społecznego zaufania do władz Miasta oraz pracowników Urzędu zgodnie z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością oraz przyjętą Deklaracją Stosowania Bezpieczeństwa Informacji z uwzględnieniem zasad określonych w Systemie Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym (SPZK).

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2001 Urząd Miasta w Kielcach otrzymał 25 maja 2005r. podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej z okazji 15-lecia powstania Samorządu Terytorialnego w Polsce. Certyfikat w zakresie "wykonywanie zadań administracji samorządowej, służących umacnianiu poczucia społecznego zaufania mieszkańców do władz Miasta oraz pracowników Urzędu" na ręce prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego wręczyli: Dyrektor ds. Koordynacji i Administracji Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji, Stanisław Walenta oraz Andrzej Suliński - auditor zewnętrzny.

Sekretarz Miasta, równocześnie pełnomocnik prezydenta ds. Systemu Zarządzania Jakością Janusz Koza podziękował kilkudziesięciu urzędnikom, auditorom wewnętrznym, którzy przez wiele miesięcy pracowali przy wdrożeniu systemu. - W tym czasie wielu pracowników Urzędu wyodrębniało procedury, opisywało procesy i tworzyło dokumenty systemowe. A wszystko to po to, by, jak zapisaliśmy w naszej Polityce Jakości "dostosować zasady swojej pracy do potrzeb i oczekiwań mieszkańców oraz tych wszystkich, którzy chcą w Kielcach realizować swoje cele zawodowe, gospodarcze i osobiste." - powiedział w swym wystąpieniu.

Zarządzenie Nr 12/04 Prezydenta Miasta Kielce z dnia 12 stycznia 2004  r. w sprawie ustanowienia zasad zarządzania i nadzoru nad pracami związanymi z ustanowieniem, wdrażaniem i doskonaleniem Systemu Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2001

Budżet Obywatelski

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym