ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Lokalny Program Rewitalizacji Kielc 2007-2013

Lokalny Program Rewitalizacji Obszarów Miejskich, Poprzemysłowych i Powojskowych w Mieście Kielce

(Word - 1,6 MB)

Załączniki:

Zał. 1. Struktura bezrobocia w powiecie grodzkim, ziemskim i ogółem, na podstawie obliczeń Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach - stan na 31.12.2003 (Word-100kB)
Zał. 2.

Strefy zagrożenia bezpieczeństwa na terenie Miasta Kielce (Zip-3,4 MB)

Zał. 3. Wykaz budynków stanowiących współwłasność Gminy, z osobami fizycznymi, według stanu na początek 2004 r. (Word)
Zał. 4. Wykaz budynków, w których istniejące lokale przeznacza się na wynajem jako lokale socjalne (Word)
Zał. 5. Standard cywilizacyjny (Zip-130kB)
Zał. 6. Zarys historyczny rozwoju przestrzennego Kielc (Word-420kB)
Zał. 7. Liczba podmiotów gospodarki narodowej zarejestrowanych w rejestrze KRUPGN – REGON województwa świętokrzyskiego, prowadzących działalność gospodarczą przy ulicy Sienkiewicza w Kielcach w podziale na sekcja PKD (Tif)
Zał. 8. Charakterystyka obszaru o najwyższym wskaźniku przestępczości „Bezpieczna Strefa” pokrywającego się z obszarem rewitalizacji terenów miejskich z podziałem na rejony i charakterystykę przestępstw (Zip-400 kB)
Zał. 9. Obszary rewitalizacji (Zip-9,5 MB)
Zał. 10. Obszary rewitalizacji terenów miejskich, poprzemysłowych i powojskowych z podziałem na strefy, podstrefy, projekty i wskaźniki produktu, rezultatu i oddziaływania (Word-100 kB)
 Zał.11. Uchwała o powołaniu Komisji do spraw Rewitalizacji Miasta Kielce (Tif)
 Zał.12. Procedura zgłaszania propozycji działań do Lokalnego Programu Rewitalizacji (Word)
 Zał.13. Plan finansowy rewitalizacji na lata 2007-2013 ze wskazaniem obszarów rewitalizacji, planowanych działań, podmiotów odpowiedzialnych za rewitalizacje i źródeł finansowania (Zip)
 Zał.14. Zadania operatora rewitalizacji (Word)

Budżet Obywatelski

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym